Blog Image

U7

Wedstrijden 29/02

Uncategorised Posted on vr, februari 28, 2020 09:56:19

Op zaterdag 29 februari spelen we om 10u00 een wedstrijd (3tegen3) in en tegen KSV Veurne. ( Noordstraat 142, 8630 Veurne)
We spreken af aan de terreinen van Zonnebeke om 08u50 of rechtstreeks in Veurne om 9u30.
Selectie : Lionar, Sybren, Bayron, Louis, Thibeau, Mathis, Willem
Trainer : Guillaume
—————————-
Ons tweede ploegje speelt (3 tegen 3) om 10u00 in en tegen Ploegsteert. (Rue D’Armentieres 146, 7782 Ploegsteert)
We spreken af aan de terreinen van Zonnebeke om 09u00 of rechtstreeks in Ploegsteert om 9u30 .
Selectie:  Léon, Lewis, Stan, Lars C, Auben, Jack
Trainer : Robby
 ————————-
Ons derde ploegje (5 tegen 5) speelt om 11u15 thuis tegen de U8 van Beselare. Afspraak in de kleedkamers om 10u30.
Selectie:  Edward, Jules H, Jules J, Arthur, Lars H, Djenko
Trainer : Dieter

Zijn verhinderd en kunnen dit weekend niet spelen : Sterre

GRAAG BEVESTIGING VAN AAN-/AFWEZIGHEID VIA DE BLOG ! ER KUNNEN DOOR DE OVERVLOEDIGE REGENVAL VAN DE LAATSTE DAGEN/WEKEN WEDSTRIJDEN WORDEN AFGELAST. JULLIE WORDEN IN DIT GEVAL VIA SMS VERWITTIGD !

Sportieve groeten

Dieter ,Guillaume & Robby



Wedstrijden 22 februari

Uncategorised Posted on wo, februari 19, 2020 20:20:00

Op zaterdag 22 februari zijn onze beide U7-ploegjes (3tegen3) vrij.
 ————————-
Ons derde ploegje (5 tegen 5) speelt om 11u15 in Zonnebeke tegen de U8 van KSC Menen. We spreken af aan de kleedkamers om 10u30
Selectie:  Léon, Jules J, Arthur, Lars H, Djenko, Thibeau, Lewis & Sybren
Trainer : Dieter

GRAAG BEVESTIGING VAN AAN-/AFWEZIGHEID VIA DE BLOG !

Sportieve groeten

Dieter & Guillaume




Wedstrijden 15/02

Uncategorised Posted on do, februari 13, 2020 11:21:17

Op zaterdag 15 februari spelen we om 09u30 een wedstrijd (3tegen3) in Zonnebeke tegen KFC Poperinge.
We spreken af aan de kleedkamers om 09u00.
Selectie : Edward, Willem, Bayron, Lewis, Stan, Lionar
Trainer : Guillaume
—————————-
Ons tweede ploegje speelt (3 tegen 3) om 11u00 in Zonnebeke tegen FC Westouter.
We spreken af aan de kleedkamers om 10u30.
Selectie:  Louis, Lars C, Thibeau, Sybren, Mathis, Jack
Trainer : Guillaume
 ————————-
Ons derde ploegje (5 tegen 5) speelt om 10u30 in en tegen de U8 van SV Moorslede. We spreken rechtstreeks af in Moorslede om 09u45 (Iepersestraat 52, 8980 Moorslede).
Selectie:  Léon, Jules H, Jules J, Arthur, Lars H, Djenko
Trainer : Dieter

Zijn verhinderd en kunnen dit weekend niet spelen : Sterre & Auben

GRAAG BEVESTIGING VAN AAN-/AFWEZIGHEID VIA DE BLOG !

Sportieve groeten

Dieter & Guillaume



Wedstrijden 08 februari

Uncategorised Posted on do, februari 06, 2020 12:39:58

Op zaterdag 8 februari spelen we om 09u30 een wedstrijd (3tegen3) in en tegen SK Elverdinge. ( Vlamertingestraat 34B – 8906 Elverdinge)
We spreken af aan de terreinen van Zonnebeke om 08u40 of rechtstreeks in Elverdinge om 9u00
Selectie : Edward, Louis, Willem, Bayron, Lars C, Thibeau
Trainer : Guillaume
—————————-
Ons tweede ploegje speelt (3 tegen 3) om 10u00 in en tegen Merkem Sp. (Kouterstraat 85, 8650 Merkem)
We spreken af aan de terreinen van Zonnebeke om 09u00 of rechtstreeks in Merkem om 9u30 .
Selectie:  Lewis, Auben, Stan, Mathis, Lionar, Jack, Sybren
Trainer : Robby
 ————————-
Ons derde ploegje (5 tegen 5) speelt om 11u15 thuis tegen de U8 van Gullegem. Afspraak in de kleedkamers om 10u30.
Selectie:  Léon, Jules H, Jules J, Arthur, Lars H, Djenko
Trainer : Dieter

Zijn verhinderd en kunnen dit weekend niet spelen : Sterre

GRAAG BEVESTIGING VAN AAN-/AFWEZIGHEID VIA DE BLOG !

Sportieve groeten

Dieter ,Guillaume & Robby



Uncategorised Posted on ma, februari 03, 2020 12:00:26

Afhalen Wafels

Afhalen wafels 

weekend van 8 en 9 februari !!!!

8 februari : heel de dag

9 februari : voormiddag

We vragen dat iedere trainer, afgevaardigde zijn dozen wafels komt afhalen tijdens 8 en  9 februari.





Wedstrijden 01/02

Wedstrijdselecties Posted on do, januari 30, 2020 12:40:49

Op zaterdag 01 februari spelen we om 09u30 een wedstrijd (3tegen3) in Zonnebeke tegen KSK Oostnieuwkerke.
We spreken af in de kleedkamers om 9u00 .

Selectie Lewis, Edward, Auben, Louis, Stan, Sybren + 1 U6 speler
Trainer : Robby
—————————-
Ons tweede ploegje speelt om 11u00 een wedstrijd (3tegen3) in Zonnebeke tegen VK Langemark-Poelkapelle.
We spreken af in de kleedkamers om 10u30.
SelectieWillem, Mathis, Bayron, Lionar, Lars C, Léon + 2 u6 spelers
Trainer : Guillaume
 ————————-
Ons derde ploegje (5 tegen 5) speelt op zondag (!) 2 februari 9u00 in en tegen SK Westrozebeke.
We spreken af om 8u15 aan de terreinen van Zonnebeke of om 8u30 rechtstreeks in Westrozebeke (Ommegang-Noord 16, 8840 Westrozebeke).
SelectieDjenko, Thibeau, Jules J, Arthur, Giorgio & Lars H.
Trainer : Dieter


Zijn verhinderd en kunnen dit weekend niet spelen : Jack, Sterre & Jules H

GRAAG BEVESTIGING VAN AAN-/AFWEZIGHEID VIA DE BLOG !

Sportieve groeten

Dieter , Guillaume & Robby



Volgende »